Lot No.: 109

Józef BRANDT (1841-1915) - KRĄG

Lot No.: 109

Przewodnik, po 1910

olej, płótno dublowane; 138,5 x 194 cm.
Obraz w typie płócien Józefa Brandta naśladujący kompozycję „Przewodnik” powstałą przed lub w 1910 r.
estymacja: 100 000 - 150 000 zł