Lot No.: 104

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Lot No.: 104

Krokusy, 1909

olej, płótno; 80,7 x 98,6 cm;
sygn. i dat. l. d.: ST. GAŁEK / 1909
estymacja: 65 000 - 75 000 zł