Lot No.: 84

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

Lot No.: 84

Erotyk - Dziewczyna i chłopak, 1974

olej, tektura, 24 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: SZSZ 74.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł