Lot No.: 82

Magda BENEDA (ur. 1962)

Lot No.: 82

Upalne lato nad Bałtykiem

olej, płótno, 65 x 100 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda, napis autorski l. g.: upalne lato nad Bałtykiem.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł