Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.: 68
Bez tytułu, 1989
piórko, tusz, papier; 28 x 19,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: nieczytelnie 89’.
estymacja: 800 - 1 000 zł
estymacja: 800 - 1 000 zł