Lot No.: 61

Mel RAMOS (1935-2018)

Lot No.: 61

Akt oraz studium aktu

litografia barwna, papier Arches ze znakiem wodnym, 40 x 27 cm (kompozycja), 57 x 39 cm (arkusz);
sygnowany z płyty pod kompozycją: MelRamos.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł