Lot No.: 37

Artysta nieokreślony - TEMAGUY (?), XX w.

Lot No.: 37

Odaliska / Zaklinaczka węży, ok. 1930

miedzioryt, papier; 45 x 38 cm (odcisk płyty), 65 x 49 cm (arkusz);
sygn. p. d.: Temaguy (?), odbitka numerowana: 85/150 (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 3 600 zł