Lot No.: 36

Auguste RENOIR (1841-1919)

Lot No.: 36

Leżąca kobieta, 1906

akwaforta barwna na tincie, papier Arches o wysokiej gramaturze, 20 x 24 cm (odcisk płyty), 32 x 45 cm (arkusz),
sygn. na płycie p. d.: Renoir.
estymacja: 3 500 - 4 200 zł