Lot No.: 33

Pablo PICASSO (1881-1973)

Lot No.: 33

Grupa nagich kobiet, 1936 / 1995?

litografia barwna, papier litograficzny o wysokiej gramaturze; 50 x 34 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz);
sygn. na płycie pod kompozycją p. d.: Picasso.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł