Lot No.: 352

TADEUSZ WLAZŁO

Lot No.: 352

Bez tytułu, 1997

olej, deska, 67 X 47,5 cm;
sygn. na odwrocie : TADEUSZ / WLAZŁO / 97
estymacja: 6 000 - 7 000 zł