Lot No.: 20

MŁODOŻENIEC STANISŁAW (ur. 1953)

Lot No.: 20

Studio Miro, Kot, Wieczór, 2024

olej, płótno; 46 x 66 cm.;
sygn. g. śr.: S MŁODOŻENIEC/2024
Cena sprzedaży 5 500 zł