AUCTION HOUSE
Warsaw • Cracow
A
UCTIONS
Upcoming
Calendar
Archive
DUTCH AUCTION
O
FFER
Klasycy
Sztuka Dawna - Private Sale
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka dawna - rzemiosło artystyczne
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka współczesna
1. Aukcja „Kobieta w Sztuce”
Oferta poaukcyjna - sztuka dawna - malarstwo, rysunek, grafika i rzeźba
H
OW TO SELL
H
OW TO BUY
At traditional auction
At dutch auction
A
UCTION RESULTS
A
BOUT
C
ONTACT
F
AIRS
D
UTCH AUCTION
W
ATCHED
P
RIVACY POLICY
Strona główna
XVI Charytatywna Aukcja Sztuki, Wielcy - Małym
Baleary, 2024.
Lot No.: 18
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
MIESZKO-NITA JOANNA
Lot No.: 18
Baleary, 2024
akryl, płótno, 100 x 70 cm.;
sygn. p. d.: 2024/J.MIESZKO.
akryl, płótno, 100 x 70 cm.;
sygn. p. d.: 2024/J.MIESZKO.
Na odwrocie: 2024/J.MIESZKO/"BALEARY"/NR:XVIII-429-1016
2 000 zł
- Name:
- Surname:
- Phone:
- Email:
Question (optional) :