Lot No.: 14

KARPOWICZ KATARZYNA

Lot No.: 14

Siła tkwi w człowieku, 2022

akwarela, papier; 30 x 22 cm. (w świetle passe -partout);
sygn. l. d.: Kat.Karpowicz 22,
Cena sprzedaży 3 500 zł