Hanna KORCZAK-IDZIŃSKA (1913-2011)
Lot No.: 401
Koziołki
olej, karton; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: H. Idzińska.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
sygn. p. d.: H. Idzińska.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł