Lot No.: 358

Janusz Maria BRZESKI (1907-1957)

Lot No.: 358

Pejzaż, 1945

olej, karton naklejony na tekturę; 30,5 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. M. Brzeski 45.