Lot No.: 345

Anna CZARTORYSKA (1887-1980)

Lot No.: 345

Pejzaż z łodzią nad rzeką

olej, tektura; 49 x 60 cm;
sygn. p. d.: Anna Czartoryska, na odwrocie stempel: "Anna Czartoryska / Artysta plastyk / Krynica-Zdrój".