Lech PIASECKI (XX w.)
Lot No.: 342
Pejzaż śląski
olej, tektura; 23,5 x 32,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Leszek Piasecki.
sygn. p. d.: Leszek Piasecki.