STRYJEWSKI (XX w.)
Lot No.: 332
Skraj lasu, 1986
akwarela, papier; 9 x 12 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Stryjewski, poniżej na passe-partout ołówkiem: "Skraj lasu.", "akw. Stryjewski 86R.".