Lot No.: 112

Gustav KLIMT (1862-1918)

Lot No.: 112

Adam i Ewa, 1917

litografia barwna, papier litograficzny o wysokiej gramaturze; 54 x 18 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz);
sygn. na płycie pod kompozycją.