Jan GOSTYŃSKI (ur. 1994)
Lot No.: 314
Spectre I, 2024
olej, płótno; 150 x 100 cm
opisany na odwrocie: JAN GOSTYŃSKI / "SPECTRE" 2024.
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł