Lot No.: 127

Adam HERSZAFT (1886-1942?)

Lot No.: 127

Kwiaty w wazonie, 1928

akwaforta podmalowana akwarelą, papier; 42,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: ADAM HERSZAFT / 1928 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł