Lot No.: 112

Wilhelm VON GEGERFELT (1844-1920)

Lot No.: 112

Pejzaż górski, 1866

olej, płótno dublowane; 55,5 x 83,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Gegerfelt 66.
estymacja: 15 000 - 17 000 zł