Lot No.: 111

J. DOBROWOLSKI, XX w.

Lot No.: 111

Na mokradłach, 1936

olej, sklejka; 30,5 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: Dobrowolski J. 1936 r.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł