Lot No.: 107

Michał NEGRUSZ (1866-1945)

Lot No.: 107

Sielska zagroda, 1923

olej, płótno dublowane; 49 x 75 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Negrusz 1923.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł