Lot No.: 103

Malarz nieokreślony, XIX w.

Lot No.: 103

Portret Ansegisusa i św. Begi z Brabantu

według: Petera Paula RUBENSA (1577-1640)
olej, płótno; 102 x 74,5 cm;
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Cena oferowana 4 500 zł