Lot No.: 91

Stefan BAKAŁOWICZ (1857-1947)

Lot No.: 91

Beethoven, 1935

olej, płótno naklejone na tekturę; 41,5 x 57 cm;
sygn., dat. i opisany l. g.: ST. BAKALOWICZ 1935 ROMA.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł