Lot No.: 89

Zygmunt KAŁUSKI (1880-1968)

Lot No.: 89

Portret kobiety z polnymi kwiatami

olej, sklejka; 71 x 60 cm;
sygn. l. d.: Z. Kałuski
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Cena oferowana 2 200 zł