Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)
Lot No.: 84
Zestaw 3 prac
1. Morze 2. Pejzaż
3. Łódki
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1. Morze
akwarela, papier; 24,6 x 34,3 cm;
sygn. p. d.: K Srzedn (długopisem);
2. Pejzaż
akwarela, papier; 39,6 x 29,6 cm;
sygn. l. d.: K.Srz (ołówkiem);
3. Łódki
drzeworyt, bibuła, 39 x 61,5 cm (wymiar bibuły);
stan zachowania: widoczne zagięcia bibuły i widoczny plamy (grzyb) na jednym z brzegów bibuły.
1 500 zł