Lot No.: 81

Lot No.: 81

Kotka myjąca się w słońcu, ok. 1905

olej, tektura, 19,5 x 12 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
estymacja: 8 500 - 9 500 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł