Lot No.: 80

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Lot No.: 80

Pejzaż zimowy z rzeką, 1945

olej, karton; 47 x 61 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: S. Domaradzki. Northeim. 1945.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł