Lot No.: 54

Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)

Lot No.: 54

Fragment ogrodu

akwarela, papier; 34,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AKozakiewicz
estymacja: 2 700 - 3 200 zł