Lot No.: 41

Alina WÓJCIK-LEŚNIAK (1933-2004)

Lot No.: 41

Hutnik, 1962

olej, płótno; 70 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wójcik - Leśniak A. / 62.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł