Lot No.: 20

Zofia STANISŁAWSKA-HOWURKOWA (1895-1960)

Lot No.: 20

Zabudowania, 1931

akwarela, papier; 33,7 x 45,6 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: Z. Stanisławska / Warszawa 31
estymacja: 1 700 - 1 900 zł