Lot No.: 16

Władysław CHMIELIŃSKI [pseud. STACHOWICZ] (1911-1979)

Lot No.: 16

Plac Zamkowy w Warszawie - tryptyk

akwarela, papier; 23,5 x 58 cm (całość);
sygn. i opisany po środku: Plac Zamkowy / Wł. Stachowicz.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł