Lot No.: 13

Władysław CHMIELIŃSKI (pseud. STACHOWICZ) (1911-1979)

Lot No.: 13

Wnętrze pałacu w Wilanowie, 1938

olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. i dat. p. d. Wł. CHMIELIŃSKI 1938
estymacja: 13 000 - 15 000 zł