Lot No.: 815

Lot No.: 815

Puzderko z herbem Lubicz hr. Orłowskich

brąz złocony; średnica 6 cm; wys. 2 cm.
Polska, Warszawa, I poł. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł