Lot No.: 103

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Lot No.: 103

Portret „Bożogrobca” zwanego „Miechowitą”

olej, płótno dublowane; 83 x 68 cm;
w p. g. rogu herb Tępa Podkowa
estymacja: 26 000 - 32 000 zł