Józef UNIERZYSKI (1863-1948)
Lot No.: 95
Portret kobiety
olej, płótno; 43 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Unierzyski
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
sygn. p. d.: Unierzyski
estymacja: 3 200 - 3 600 zł