Marian NOWICKI (1904-po 1939)
Lot No.: 73
Dworek w Germakówce
olej, sklejka; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Marjan Nowicki
estymacja: 6 300 - 7 500 zł
sygn. p. d.: Marjan Nowicki
estymacja: 6 300 - 7 500 zł