Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Lot No.: 72
Wnętrze pałacu w Wilanowie
akwarela, ołówek, papier; 47 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisana p. d.: Wilanów / Wł. Chmieliński
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł