Lot No.: 810
Para foteli i stolik w stylu art deco
Konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - orzech;
intarsje - palisander; 64 x 90 x 90 cm.
Europa Środkowa, Polska, ok. 1930
Fotele z tapicerowanymi, prostokątnymi poduszkami
oparcia i siedzenia, wspartymi na bokach giętych rurkach
tworzących nogi i poręcze.
Stolik kwadratowy, zaokrąglony na narożach, z wnękami
pod blatem, wsparte na czterech deskowych nogach.
Fornirowany, intarsjowany, na blacie dekorowany
kwadratowymi ciemnymi polami.
Konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - orzech; intarsje -
palisander; 64 x 90 x 90 cm.