Lot No.: 729
Para kinkietów 3-świecowych,
w manierze Ludwika XV;
Warszawa, firma Braci Łopieńskich, 1 ćw. XX w.
w manierze Ludwika XV
trzony i ramiona w formie fantazyjnie ukształtowanych gałazek akantu i listków dębowych;
z akantu uformowane również tuleje z talerzykami;
kinkiety zelektryfikowane; od spodu u dołu sygn. BR. ŁOPIENSCY;
brąz, odlew cyzelowany, złocony, wys. ca 59 cm; szer. ca 35 cm; głęb. 20 cm