Lot No.: 724
Para kandelabrów 4-świecowych
brąz złocony; wys. 36 cm, szer. 18 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
na 3 nóżkach z pełnoplastycznych liści akantu;
podstawy opasane wieńcami laurowymi, kanelowane;
trzony wazonowe; w górnej partii 3 ramiona - esowate,
zdobione akantem, rozetami i cekinami, zakończone
puklowanymi tulejkami na rozetowych talerzykach;
w zwieńczeniu trzonu czwarta tuleja;
Europa Zachodnia, XX w.