Lot No.: 709
Para lichtarzyków
brąz złocony, alabaster, emalia,
wys. 16,5 cm, szer. podstawy 11 cm;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
wspartych na kolistych, profilowanych, toczonych z alabastru podstawach, w
oprawie z brązu złoconego, z trzema nóżkami pokrytymi czarną emalią,
dekorowanymi motywem palmet; trzony smukłe, gładkie; cylindryczne tulejki z
poziomymi talerzykami - zdobione grawerunkiem i emalią;
brąz złocony, alabaster, emalia, wys. 16,5 cm, szer. podstawy 11 cm;
Europa Zachodnia, k. XIX w.