w formie kielicha z nakrywą, wspartego na kopulastej, profilowanej stopie
o trzonie z gruszkowatym nodusem z czarą połkulista w ażurowym koszyczku
z winorośli, nakrywą zwieńczoną koroną z krzyżem, wnętrze złocone;
srebro pr. 84; wys. 31,4 cm, średn. stopy 12,7 cm; waga 528 g.
Wilno, złotnik L. Perkowski (czynny 1895-1908), k. XIX w.