Lot No.: 514
Grupa alegoryczna
- mocujące się amorki;
Niemcy, Turyngia - Volkstedt, Aelteste Volkstedter
Porzellanfabrik, Greiner & Holzapfel? pocz. XIX w.?
- mocujące się amorki
Na płaskiej, owalnej podstawie dwa uskrzydlone nagie putta, napierające na
siebie: amorek z kołczanem próbuje powstrzymać drugiego- starającego się
nadepnąć nóżką leżące na podstawie serce; na podstawie porzucony łuk z
kołczanem. Biskwit porcelany; wys. 28,5cm. Sygn. wyciskiem: R, ryte:4316.
Niemcy, Turyngia - Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, Greiner &
Holzapfel? pocz. XIX w.?