Lot No.: 506
Zestaw toaletowy
Czechy, Moser (Karlovy Vary),
XX w. (lata 30. XX w.?)
dwa flakony do perfum, rozpylacz do wody toaletowej, puszka na waciki, dwie podstawki do spinek
szkło niebieskie (o morskim odcieniu), dmuchane w formie, szlifowane; wymiary - flakony: 11,5 x 8 x 5 cm; 12,5 x 9,2 x 5,5 cm;
15 x 8 x 5 cm; puszka: 5,3 x 11 x 8,5 cm; podstawki: 3,5 x 12,5 x 8 cm; 3 x 10,2 x 4,6 cm; sygn. trawiona: w owalu "Moser".
Czechy, Moser (Karlovy Vary), XX w. (lata 30. XX w.?)