Ludwik GĘDŁEK (1847 - 1904)
Lot No.: 300
Wesoła sanna
olej, płotno, 37 x 58 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek. Wien
olej, płotno, 37 x 58 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek. Wien
Na odwrocie w okienku dublażu widoczny tytuł obrazu na oryginalnym płotnie: Lustige Schlittenfahrt.