Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)
Lot No.: 277
Hucułki przed cerkiewką
olej, płotno naklejone na tekturę,
30,5 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: FPautsch