Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911 - 1986)
Lot No.: 246
Martwa natura z kaczką
olej, płotno, 55 x 61 cm;
sygn. p. d.: H.Z. Cybisowa
olej, płotno, 55 x 61 cm;
sygn. p. d.: H.Z. Cybisowa
Na odwrocie nalepka z CBWA w Warszawie z tytułem obrazu i
odręczną notatką Festiwal 78.